Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

vccvxW ramach przedsięwzięcia „Lokalne Inicjatywy przy współpracy Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej" w Zespole Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach dokonano wymiany oświetlenia na ledowe.

Czytaj więcej...

bw2Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Kornel" i Zespół Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach zapraszają na XVII Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych, który odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia 2016 r. w Borkach Wyrkach.

Czytaj więcej...

500busW najbliższą środę, 13 kwietnia, w godzinach od 12.15 do 13.45 przy szkole w Krzesku- Królowa Niwa zawita „BUS 500 plus”. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat programu Rodzina 500 lub po prostu wypełnić wspólnie z urzędnikiem formularz 500 plus uzyska w nim bezpłatną pomoc, informację i poradę. Na to spotkanie zaprasza Wojewoda Mazowiecki działając w imieniu Rządu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wójt Gminy Zbuczyn- Tomasz Hapunowicz.

turnusyKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników- ubezpieczonych w KRUS.

Czytaj więcej...

50017 lutego 2016 r. została opublikowana ustawa z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (Dz. U. poz. 195). Ustawa będzie obowiązywać od 1 kwietnia br. Realizacją świadczeń dla osób zamieszkałych na naszej gminy zajmuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbuczynie. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi" "Programu Rodzina 500+".

Czytaj więcej...

sesjaPrzewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XVIII Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

da13Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Siedlcach zapraszają  15 marca 2016 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3 na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Czytaj więcej...

sparta1Zapraszamy przedszkolaków z terenu gminy Zbuczyn do udziału w III Spartakiadzie „RUCH TO ZDROWIE” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zbuczyn, ktróa odbędzie się 15 kwietnia 2016 r. tj. piątek, początek zawodów godz. 9.30 Spartakiada przedszkolaków odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Krzesku – Królowa Niwa (sala gimnastyczna).

Czytaj więcej...

mzpoopPrezes Zarządu Gminnego ZOSP RP – Tomasz Hapunowicz, Komendant Gminny Oddziału Gminnego ZOSP w Zbuczynie- Jan Michalak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie- Adam Tarkowski, Prezes OSP Zbuczyn- Andrzej Moskwiak zaprasza do udziału w Eliminacjach Gminnych XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbędą się dnia 7 marca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie.

Czytaj więcej...

kkrusJuż po raz szósty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów wiejskich szkół podstawowych, pn. „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje’’

Czytaj więcej...

solarW roku 2016 Gmina Zbuczyn zamierza podjąć starania o pozyskanie środków na realizację działań z zakresu odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców gminy. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w planowanym projekcie zapraszamy do złożenia deklaracji. Druki deklaracji możecie Państwo otrzymać w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn (sekretariat), pobrać u sołtysów lub ze strony internetowej Gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

mmllChcecie odnowić plac zabaw, oczyścić staw, aby stał się wspólną przestrzenią mieszkańców? A może zorganizować koncert, festiwal czy po prostu czas wolny dla dzieciaków z osiedla? Młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz samopomocowe od 5 do 26 lutego 2016 r. mogą składać wnioski w konkursie Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie. Uruchomione zostały dwie ścieżki działań – inicjatywy oddolne i wsparcie grup samopomocowych.

Czytaj więcej...

bgrZapraszamy rolników z terenu naszej gminy do udziału w  XIV edycji Ogólnokrajowego Konkursu BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE.

Czytaj więcej...

zwrotInformujemy, że w 2016 r. wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy składać w terminach: od 01.02.2016 r. do 28.02.2016 r. (wraz z fakturami VAT wystawionymi od 01.08.2015 r. do 31.01.2016 r.) oraz od 01.08.2016 r. do 31.08.2016 r. (wraz z fakturami VAT wystawionymi od 01.03.2016 r. do 31.07.2016 r.)

nienieOd początku roku 2016 na terenie całej Polski rozpocznie funkcjonować system darmowej pomocy prawnej. Będzie to rezultat wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców