Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

razemInformujemy, że Gmina Zbuczyn realizuje projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pn.: „Razem dla ochrony środowiska – program edukacyjny z zakresu ekologii dla publicznych placówek oświatowych z terenu Gminy Zbuczyn”. W projekcie uczestniczą placówki oświatowe z terenu Gminy Zbuczyn, szkoły podstawowe, gimnazja oraz publiczne przedszkole w Zbuczynie. Projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych, doposażenie szkolnych baz edukacji ekologicznej, zorganizowanie konkursu fotograficznego i konkursu plastycznego. Na realizację zadania Gmina Zbuczyn otrzymała dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Warszawie w kwocie 43 417,00 zł co stanowi 90% kosztu kwalifikowalnego zadania.

Czytaj więcej...

kkruusInformujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych badań przesiewowych i zdrowotnych organizowanych przez KRUS. Program skierowany jest do objętych rolniczym systemem ubezpieczeń społecznych rolników, ich domowników, którzy ukończyli 18 lat oraz osób pobierających emeryturę lub rentę rolniczą.

 

Czytaj więcej...

grochowka200Miłośnik Dziedzictwa Narodowego i Kultury Wsi - Mieczysław Kalicki oraz OSP w Grochówce zapraszają na WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI NARODOWYCH Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, które odbędzie się w niedzielę 15 listopada 2015 r. o godz. 14.00 w świetlicy wiejskiej w Grochówce.

Czytaj więcej...

gsfknStowarzyszenie SOKiAL, Gmina Zbuczyn oraz Zespół Szkół w Krzesku- Królowa Niwa zapraszają na X Jubileuszowy Bieg Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza, który odbędzie się  w najbliższą niedzielę 8 listopada o godz. 14.00 /start i meta przy plebanii w Krzesku Majątku/.

Czytaj więcej...

obb2

Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn – Stanisław Kondraciuk, Wójt Gminy Zbuczyn – Tomasz Hapunowicz oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Krzesku – Królowa Niwa zapraszają na GMINNE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Wszystkie szczegóły na załączonym plakacie.

Czytaj więcej...

zbuczynbieg

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie zaprasza na VI Bieg Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza, który odbędzie się 11 listopada 2015 r. o godz. 11.30 przy ZS w Zbuczynie /ul. Jana Pawła II 3/.

Szczegółowe informacje na stronie www.zbuczynjp2.pl

13Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XIII Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 28 października 2015 o godz. 1430 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

izbapGrupa nieformalna "Miłośnicy wsi Tarcze" Zapraszają na piknik integracyjny z okazji otwarcia Izby w ramach projektu „Ocalmy od zapomnienia” Impreza odbędzie się 18.10.2015 (niedziela) o godz. 15.00 na placu wiejskim w Tarczach w programie: zwiedzanie Izby, występ zespołu ludowego „Krzymoszowianki” ciekawe  konkursy, gry i zabawy oraz smaczne jadło.       

wybory2015Już 25 października 2015 r. odbędą się Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapraszamy do skorzystania z serwisu internetowego Państwowej Komisji Wyborczej w którym wyborcy mogą znaleźć szczegółowe informacje dotyczące najbliższych wyborów. Serwis PKW

 

mac2Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz, Radny Gminy Zbuczyn - Sylwester Żelechowicz, Sołtys Wsi Maciejowice - Agnieszka Tchórzewska zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Maciejowicach, które odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 r. O godz. 14.oo odprawiona zostanie Mszą Św. w Kaplicy w Maciejowicach. Godz. 13.oo Poświęcenie i Oficjalne Otwarcie Świetlicy Wiejskiej.

Czytaj więcej...

smol2Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz, Radny Gminy Zbuczyn - Marek Furman, Sołtys Wsi Smolanka - Andrzej Wróbel zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Smolance, które odbędzie się w niedzielę 11 października 2015 r. O godz. 12.oo odprawiona zostanie Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Dziewulach. Godz. 13.oo Poświęcenie i Oficjalne Otwarcie Świetlicy Wiejskiej.

Czytaj więcej...

INFORMACJA AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA: W DNIU 28.09 - 29.09.2015 BIURO POWIATOWE ARIMR CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH 7:30-18:00, 30.09.2015 BIURO POWIATOWE ARIMR CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH 7:30-22:00 W TYM DNIU BĘDZIE MOŻNA ZŁOZYC WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE DLA GOSPODARSTW ROLNYCH GDZIE SUSZA ZNISZCZYŁA W ZNACZNYM STOPNIU PLONY

12ssPrzewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XII Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 29 września 2015 o godz. 1400 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

referPaństwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w referendum ogólnokrajowym, które odbyło się 6 września 2015 r. Frekwencja w kraju wyniosła 7,8% a na terenie naszej gminy wyniosła zaledwie 5,40 %. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi wynikami z terenu gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

usgOd 21 września do 30 października br. mieszkańcy obszarów wiejskich województwa mazowieckiego, będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych. Codziennie w godzinach: 9:00-17:00 w wybranych 30 gminach województwa stanie Mobilny Gabinet USG, w którym będą przeprowadzane badania jamy brzusznej i tarczycy. Program KRUS skierowany jest do rolników i członków ich rodzin, którzy są ubezpieczeni w KRUS lub pobierają z niego świadczenia emerytalne bądź rentowe.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców