Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

osp2Zapraszamy na uroczyste obchody 100- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie, które odbędą się w niedzielę 3 lipca 2016 r.

Czytaj więcej...

kop2

Zespół Pieśni i Tańca NIWA, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, oraz Partnerzy zapraszają na I Spotkanie Integracyjne Mieszkańców Krzeska-Królowa Niwa “W NASTROJU NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ”.

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami publicznego losowania uczestników projektu p.n. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Zbuczyn”

 

Lista wylosowanych uczestników projektu

Lista rezerwowa wylosowanych uczestników projektu

 

t1Zapraszamy na gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze, które odbędą się w najbliższą niedzielę 19 czerwca od godz. 12.30 na boisku sportowym w Tęczkach.

 

Czytaj więcej...

vfrtUczniowski Ludowy Klub Sportowy Niwa z Krzeska- Królowa Niwa zaprasza do aktywnego udziału w cyklu imprez sportowo- rekreacyjnych.

Czytaj więcej...

ggusNa prośbę Urzędu Statystycznego w Warszawie informujemy, że w dniach od 1 czerwca do 29 lipca 2016 roku w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce, w tym w województwie kujawsko- pomorskim, zostaną przeprowadzone badania struktury gospodarstw rolnych (R-SGR).

Czytaj więcej...

rt1Szkoła Podstawowa w Czuryłach zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 czerwca 2016 r. od godz. 14.oo na terenie przy szkole. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Publiczne losowanie uczestników projektu p.n.  „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Zbuczyn” Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczęła nabór wniosków w ramach Działania 4.1 Odnawialne źródła energii - typ projektów „Infrastruktura do produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Czytaj więcej...

pparaaff4 czerwca 2016 r. odbędzie się w Krzesku V Parafiada Dekanatu Zbuczyńskiego pod patronatem ks. dziekana kan. Stanisława Chodźko i Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza

Czytaj więcej...

Gmina Zbuczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz Rada Sołecka Stareo Krzeska zapraszają na V Piknik Rodzinny w Starym Krzesku, który odbędzie się 5 czerwca (niedziela) w godz. 15.oo - 19.oo na boisku sportowym i terenie rekreacyjnym przy filii GOK.

Czytaj więcej...

rolnicyWażna informacja dla rolników utrzymujących co najmniej jedną sztukę trzody chlewnej W związku z wejściem w życie decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/260 z dnia 23 lutego 2016 roku, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Warszawie informuje, co następuje:

Czytaj więcej...

rtlPrzewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XIX Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 25 maja 2016 r. o godz. 14:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

ctif2W dniu 17.05.2016 roku o godzinie 12.00 na boisku przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie zostaną zorganizowane eliminacje powiatowe "Młodzieżowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych wg CTIF" do olimpiady MDP CTIF w Villach (Austria), która odbędzie się w dniu 13.07.2017 roku.

Czytaj więcej...

czurylyjubileuszWójt Gminy Zbuczyn- Tomasz Hapunowicz, Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn- Stanisław Kondraciuk oraz Prezes OSP Czuryły- Wojciech Biarda zapraszają na Uroczystości Jubileuszowe 100-lecia OSP Czuryły, które odbędą się w niedzielę 15 maja br. o godz. 13.30 na placu przed strażnicą OSP Czuryły.

Czytaj więcej...

elektro

Informujemy, że w dniach 24 i 25 maja 2016 r. na terenie gminy Zbuczyn zostanie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci przez firmę recyklingową EKO HARPOON, ELEKTROŚMIECI WYSTAWIAMY W DNIU ZBIÓRKI PRZED POSESJE DO GODZ. 8.OO

Czytaj więcej...

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane