Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

czassTrwa nabór uczestników nieodpłatnych szkoleń i płatnych staży. LOS zaprasza do udziału młode kobiety i mężczyzn do 29 roku życia, bezrobotnych bądź niepracujących, którzy nie uczą się w trybie dziennym.

Czytaj więcej...

dozynkipsStarosta Siedlecki Dariusz Stopa zaprasza mieszkańców powiatu siedleckiego oraz gości na wspólne świętowanie Dożynek Powiatu Siedleckiego 2016. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

ogłoszeniewWójt Gminy Zbuczyn informuje, że Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach organizuje spotkanie informacyjno - szkoleniowe w dniu 12.08.2016 r. o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach przy ul. Kazimierzowskiej 29 dla rolników - hodowców trzody chlewnej w zakresie zagrożeń ASF ( afrykański pomór świń ).

 

d2

Zapraszamy na Dożynki Krzesk- Królowa Niwa, które odbędą się 21 sierpnia 2016 r. Szczegóły na plakacie.

 

Czytaj więcej...

W najbliższą niedzielę 7 sierpnia zapraszamy kibiców piłki nożnej na otwarcie nowego boiska sportowego i kibicowania zespołowi NIWA TĘCZKI w starciu z SOKOŁEM KRYNKA. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

fpz2W dniach 6-7 sierpnia w Borkach Kosach odbędzie się I Festiwal Polskiej Żywności - Z Gruntu Polskie. Podczas imprezy zaplanowano m.in. wiele atrakcji dla przybyłych gości m.in. debaty z udziałem ministrów rolnictwa, energii i rozwoju, spotkanie z publicystą Rafałem Ziemkiewiczem i językoznawcą prof. Jerzym Bralczykiem, konkursy dla widzów i pokazy Centrum Nauki ,,Kopernik". Na scenie wystąpią także gwiazdy muzyki oraz kabaretu.

Czytaj więcej...

Informacja KRUS dla rolników którzy w lipcu 2016r. nie otrzymali przekazów: Placówka Terenowa KRUS w Siedlcach informuje, że składki na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne w III kwartale 2016r. pozostają na tym samym poziomie co w II kw. 2016r.

Czytaj więcej...

Zapraszamy mieszkańców gminy oraz gości do korzystania od dnia 3 sierpnia 2016 r. z miejsca przeznaczonego do kąpieli i terenu rekreacyjnego wokół zbiornika retencyjnego w Rówcach. Z kąpieliska można korzystać codziennie w godz. 10.00- 18.00. Nad bezpieczeństwem kapiących się czuwa jednocześnie dwóch ratowników WOPR, wyposażonych w odpowiedni sprzęt ratownictwa wodnego.

fiiios

Grupa nieformalna funkcjonująca pod nazwą Zespół Pieśni i Tańca „Niwa” we wsparciu Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku realizuje projekt pt. „Wskrzeszamy Dinozaury”.

Czytaj więcej...

FOPStarosta Siedlecki, dr Dariusz Stopa zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych – stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, grup nieformalnych, działających na terenie powiatu oraz na rzecz jego mieszkańców na I Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Siedleckiego. Pierwsze spotkanie Forum odbędzie się 13 lipca br. w Hotelu Restauracji Janusz, ul. Pusta 15 w Siedlcach. Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 8.30
Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

W związku z organizacją festynu rodzinnego z okazji DNI GMINY ZBUCZYN odbywającym się na parkingu przylegającym do Urzędu Gminy w Zbuczynie od dnia 02.07.2016 r. od godziny 18.00 do dnia 03.07.2016 r. do godziny 24.00  ulica  Jana Pawła II zostanie zamknięta na odcinku od gminnego placu zabaw (na wysokości zjazdu z DK nr 2) do bramy wjazdowej do Zespołu Szkół w Zbuczynie.

absolatorimWe wtorek 28 czerwca 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbyła się XX sesja Rady Gminy Zbuczyn, podczas której po zapoznaniu się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy, sprawozdaniem finansowym gminy Zbuczyn za poprzedni rok, opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie z dnia 6 czerwca 2016 r.

Czytaj więcej...

piopKomunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa Oddział w Siedlcach o zagrożeniu upraw roślin.

 

Czytaj więcej...

festynxx1

W niedzielę 3 lipca 2016 r. na terenie przed Urzdem Gminy w Zbuczynie odbędzie się Festyn z okazji Dni Gminy Zbuczyn, początek o godz. 15.00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych na które serdecznie zapraszamy. Od godz. 12.00 odbędzie się I Zbuczyński Jarmark Różności.

 

Czytaj więcej...

osp2Zapraszamy na uroczyste obchody 100- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie, które odbędą się w niedzielę 3 lipca 2016 r.

Czytaj więcej...

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane