Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

radmor2Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Z Chorobą Alzheimera organizuje Piknik „Radość w Ptaszkach”. W tym roku odbędzie się on 18 września w Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach /gm Mordy/. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

22 września 2016 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej  Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, ul. M. Asłanowicza 2 odbędzie się spotkanie, podczas którego omówione zostaną zagadnienia istotne dla przedstawicieli sektora pozarządowego działających w województwie mazowieckim.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z aktulanym harmonogramem odbioru odpadów z nieruchomości z terenu  Gminy Zbuczyn:  WIELKOGABARYTOWYCH (bez stolarki okiennej), ZUŻYTYCH OPON (od samochodów osobowych) oraz ELEKTROŚMIECI. Przypominamy, że odpady wystawiamy przed posesję w dniu wywozu przed posesję najpóźniej do godz. 7.oo

Czytaj więcej...

mamobus2LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się 19 września 2016 r. przy budynku Ośrodka Zdrowia w Zbuczynie ul. Terespolska

 

Czytaj więcej...

ws23 września 2016 r. odbędzie się II Spotkanie integracyjne mieszkańców Krzeska- Królowa Niwa i gości. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu "Wszkrzeszamy dinozaury" współfinansowanego ze środków FIO Mazowsze Lokalnie. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

cda3Ministerstwo Rozwoju uprzejmie przypomina, że rejestracja w CEIDG jest całkowicie bezpłatna.Na rynku funkcjonują firmy komercyjne przesyłające przedsiębiorcom oferty dokonania wpisu do prowadzonych przez siebie rejestrów. Wpis do tych rejestrów nie upoważnia do wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Polski. Ma on charakter czysto informacyjny czy reklamowy. Podanie przez przedsiębiorców swoich danych takim firmom, a także wniesienie ewentualnych opłat, jest całkowicie dobrowolne.

Czytaj więcej...

janmStowarzyszenie Akacjowy Zakątek w Januszówce zaprasza na V Gminne Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 11 września 2016 r. o godz. 13.00 na terenie rekreacyjnym Akacjowy Zkątek w Januszówce.

Czytaj więcej...

turniejs211 września 2016 r. odbędzie się IV Gminny Turniej Sołtysów o puchar Wójta Gminy Zbuczyn.Turniej rozpocznie się o godz. 13.oo w Januszówce i jest organizowany przy okazji V Gminnego Święta Pieczonego Ziemniaka.

Czytaj więcej...

asfrZapraszamy do zapoznania się z broszurą Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii z siedzibą w Siedlcach dotyczącego strefy ochronnej ASF oraz Informatorem Wojewody Mazowieckiego

Czytaj więcej...

asf

Zapraszamy hodowców trzody chlewnej do zapoznania się z rozporządzeniami wojewody mazowieckiego dotyczącymi ASF

Czytaj więcej...

dziewule200Sołtys wsi Dziewule oraz GOK Zbuczyn zaprasza na Piknik Rodzinny "Pożegnanie lata w Dziewulach", który odędzie się 28 sierpnia 2016 r. o godz. 14.00 na terenie przed strażnicą OSP Dziewule. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

asfW Polsce wystąpiły kolejne ogniska afrykańskiego pomoru świń ( ASF) spowodowane nieodpowiedzialnym postępowaniem człowieka. Apeluje do rolników, których gospodarstwa znajdują się w strefach, gdzie wprowadzono restrykcje weterynaryjne ,aby nie nabywali świń bez oznakowania i świadectw zdrowia oraz z niewiadomego źródła.

Czytaj więcej...

czassTrwa nabór uczestników nieodpłatnych szkoleń i płatnych staży. LOS zaprasza do udziału młode kobiety i mężczyzn do 29 roku życia, bezrobotnych bądź niepracujących, którzy nie uczą się w trybie dziennym.

Czytaj więcej...

dozynkipsStarosta Siedlecki Dariusz Stopa zaprasza mieszkańców powiatu siedleckiego oraz gości na wspólne świętowanie Dożynek Powiatu Siedleckiego 2016. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

ogłoszeniewWójt Gminy Zbuczyn informuje, że Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach organizuje spotkanie informacyjno - szkoleniowe w dniu 12.08.2016 r. o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach przy ul. Kazimierzowskiej 29 dla rolników - hodowców trzody chlewnej w zakresie zagrożeń ASF ( afrykański pomór świń ).

 

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane