Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

obb2

Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn – Stanisław Kondraciuk, Wójt Gminy Zbuczyn – Tomasz Hapunowicz oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Krzesku – Królowa Niwa zapraszają na GMINNE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Wszystkie szczegóły na załączonym plakacie.

Czytaj więcej...

zbuczynbieg

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie zaprasza na VI Bieg Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza, który odbędzie się 11 listopada 2015 r. o godz. 11.30 przy ZS w Zbuczynie /ul. Jana Pawła II 3/.

Szczegółowe informacje na stronie www.zbuczynjp2.pl

13Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XIII Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 28 października 2015 o godz. 1430 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

izbapGrupa nieformalna "Miłośnicy wsi Tarcze" Zapraszają na piknik integracyjny z okazji otwarcia Izby w ramach projektu „Ocalmy od zapomnienia” Impreza odbędzie się 18.10.2015 (niedziela) o godz. 15.00 na placu wiejskim w Tarczach w programie: zwiedzanie Izby, występ zespołu ludowego „Krzymoszowianki” ciekawe  konkursy, gry i zabawy oraz smaczne jadło.       

wybory2015Już 25 października 2015 r. odbędą się Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapraszamy do skorzystania z serwisu internetowego Państwowej Komisji Wyborczej w którym wyborcy mogą znaleźć szczegółowe informacje dotyczące najbliższych wyborów. Serwis PKW

 

mac2Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz, Radny Gminy Zbuczyn - Sylwester Żelechowicz, Sołtys Wsi Maciejowice - Agnieszka Tchórzewska zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Maciejowicach, które odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 r. O godz. 14.oo odprawiona zostanie Mszą Św. w Kaplicy w Maciejowicach. Godz. 13.oo Poświęcenie i Oficjalne Otwarcie Świetlicy Wiejskiej.

Czytaj więcej...

smol2Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz, Radny Gminy Zbuczyn - Marek Furman, Sołtys Wsi Smolanka - Andrzej Wróbel zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Smolance, które odbędzie się w niedzielę 11 października 2015 r. O godz. 12.oo odprawiona zostanie Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Dziewulach. Godz. 13.oo Poświęcenie i Oficjalne Otwarcie Świetlicy Wiejskiej.

Czytaj więcej...

INFORMACJA AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA: W DNIU 28.09 - 29.09.2015 BIURO POWIATOWE ARIMR CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH 7:30-18:00, 30.09.2015 BIURO POWIATOWE ARIMR CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH 7:30-22:00 W TYM DNIU BĘDZIE MOŻNA ZŁOZYC WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE DLA GOSPODARSTW ROLNYCH GDZIE SUSZA ZNISZCZYŁA W ZNACZNYM STOPNIU PLONY

12ssPrzewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XII Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 29 września 2015 o godz. 1400 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3.

Czytaj więcej...

referPaństwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w referendum ogólnokrajowym, które odbyło się 6 września 2015 r. Frekwencja w kraju wyniosła 7,8% a na terenie naszej gminy wyniosła zaledwie 5,40 %. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi wynikami z terenu gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

usgOd 21 września do 30 października br. mieszkańcy obszarów wiejskich województwa mazowieckiego, będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych. Codziennie w godzinach: 9:00-17:00 w wybranych 30 gminach województwa stanie Mobilny Gabinet USG, w którym będą przeprowadzane badania jamy brzusznej i tarczycy. Program KRUS skierowany jest do rolników i członków ich rodzin, którzy są ubezpieczeni w KRUS lub pobierają z niego świadczenia emerytalne bądź rentowe.

Czytaj więcej...

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają na konsultacje społeczne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie ma na celu uwzględnienie i wykorzystanie opinii mieszkańców naszego terenu przy opracowywaniu Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru objętego działaniem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Siedleckiej (LSR) oraz poznanie koncepcji, pomysłów i propozycji rozwiązywania potrzeb i problemów  mieszkańców.

Czytaj więcej...

ll1

Wójt Gminy zbuczyn, Sołtys Wsi Łęcznowola zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Łęcznowoli, które odbędzie się w niedzielę 13 września 2015 r. w Łęcznowoli.

Czytaj więcej...

rr1Zapraszamy na IV Gminne Święto Pieczonego Ziemniaka pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Zbuczyn Tomasza Hapunowicza, które odbędzie się w niedzielę 20 września 2015 r. od godz. 13.oo na terenie rekreacyjnym "Akacjowy Zakątek" w Januszówce.

Czytaj więcej...

p11Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Po-Mocni" wspólnie z Ośrodkiem Trzeźwości w Krzesku Majątku w ramach projektu pt. "Zdrowo żyjemy - alkoholu nie pijemy" zaprasza wszystkich do udziału w Pikniku Trzeźwościowym, który odbędzie się 5 września 2015 r. (sobota) od godziny 16-ej .

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców