Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają na konsultacje społeczne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie ma na celu uwzględnienie i wykorzystanie opinii mieszkańców naszego terenu przy opracowywaniu Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru objętego działaniem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Siedleckiej (LSR) oraz poznanie koncepcji, pomysłów i propozycji rozwiązywania potrzeb i problemów  mieszkańców.

Czytaj więcej...

ll1

Wójt Gminy zbuczyn, Sołtys Wsi Łęcznowola zapraszają na Uroczyste Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Łęcznowoli, które odbędzie się w niedzielę 13 września 2015 r. w Łęcznowoli.

Czytaj więcej...

rr1Zapraszamy na IV Gminne Święto Pieczonego Ziemniaka pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Zbuczyn Tomasza Hapunowicza, które odbędzie się w niedzielę 20 września 2015 r. od godz. 13.oo na terenie rekreacyjnym "Akacjowy Zakątek" w Januszówce.

Czytaj więcej...

p11Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Po-Mocni" wspólnie z Ośrodkiem Trzeźwości w Krzesku Majątku w ramach projektu pt. "Zdrowo żyjemy - alkoholu nie pijemy" zaprasza wszystkich do udziału w Pikniku Trzeźwościowym, który odbędzie się 5 września 2015 r. (sobota) od godziny 16-ej .

Czytaj więcej...

weetZapraszamy na Piknik Rodzinny "Dzień z Wektrą", który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 sierpnia 2015 r. od godz. 12.00 na kompleksie sportowym Orlik w Zbuczynie, ul. Terespolska 110. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

kalendarz

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem rundy jesiennej meczy rozgrywanych przez Wektrę Zbuczyn. Harmonogram zawiera wszystkie mecze rozgrywane przez seniorów oraz grupy juniorskie.

 

Czytaj więcej...

p001Grupa nieformalna Bzowianieprzy współpracy Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Po-Mocni od 15.06.2015 r. do 15.10.2015 r. na terenie wsi Bzów realizuje projekt "Troski zostawiamy i wakacje zaczynamy"

Czytaj więcej...

arrDyrektor Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Warszawie informuje, że od 13 sierpnia do 11 września 2015 można składać wnioski o rozłożenie na raty należnej opłaty za przekroczenie kwoty indywidualnej w roku kwotowym 2014/2015. Przypominamy, że wymagane Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2015 r (Dz. U. z dnia 5 sierpnia 2015 r. poz. 1105) oświadczenia stanowią integralną część wniosku. Szczegółowe informacje na stronie arr.gov.pl

p11Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Po-Mocni od 01 lipca 2015 r. do 30 września 2015 r. na terenie Gminy Zbuczyn realizuje projekt "Zdrowo żyjemy - alkoholu nie pijemy"

Czytaj więcej...

suszaWójt Gminy Zbuczyn informuje, że w związku z potwierdzeniem wystąpienia suszy na terenie Gminy Zbuczyn – rolnicy mogą składać  wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych suszą w nieprzekraczającym terminie do 19.08.2015 r. 

Czytaj więcej...

poz1Sołtys wsi Dziewule zaprasza na Piknik Rodzinny POŻEGNANIE LATA W DZIEWULACH pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Zbuczyn Tomasza Hapunowicza. Niedziela 23 sierpnia 2015 r. godz. 14.oo teren przy Strażnicy OSP Dziewule.

Czytaj więcej...

araAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dla rolników,które odbędzie się w dniu 21.08.2015 r. (piątek) w godzinach godz. 14.00-18.00 w sali widowiskowej GOK Zbuczyn.

Czytaj więcej...

dozzParafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Krzesku, Ochotnicza Straż Pożarna w Krzesku, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, Gmina Zbuczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie zapraszają na DOŻYNKI KRZESK - KRÓLOWA NIWA pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Zbuczyn, które odbędą się w niedzielę 16 sierpnia 2015 r.

Czytaj więcej...

yu9

Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XI Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 13 sierpnia 2015 r. /czwartek/ o godz. 14.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawia II 3.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych z nieruchomości na terenie Gminy Zbuczyn w II połowie 2015 r. Odpady należy ustawić obok pojemnika na odpady zmieszane i wynieść przed ogrodzenie rano, w dniu odbioru.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców