Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

akkaGmina Zbuczyn oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbuczynie zapraszają do udziału w projekcie pt. „Dobra pora na aktywnego seniora”.

Czytaj więcej...

Afrykański pomór222W sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na obszarze powiatów legionowskiego, łosickiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, siedleckiego, sochaczewskiego, sokołowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego oraz stołecznego Warszawy.

do pobrania

Rolniku sprawdź, czy Twoje miejsce pracy jest bezpieczne – weź udział w XVI ogólnokrajowym konkursie „Bezpieczne gospodarstwo rolne 2018”.

do pobrania

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddz. Siedlce oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Siedlcach zapraszają na szkolenie: Programy rolnośrodowiskowe – dodatkowe dopłaty m.in. do łąk i do wysiewu poplonów, wymogi gospodarstw położonych na obszarach szczególnie narażonych (Gmina Zbuczyn). Termin szkolenia: 23 luty 2018 r. (piątek), godz. 10:00, miejsce spotkania: Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie.

 Iwona Kryńska – główny doradca rolnośrodowiskowy.

250Dzięki wsparciu ze środków unijnych w gminie Zbuczyn wykonana zostanie termomodernizacja trzech budynków oświatowych – Zespołu Szkół w Zbuczynie, Zespołu Szkół Niepublicznych w Borkach-Wyrkach oraz Szkoły Podstawowej w Czuryłach z siedzibą w Cielemęcu. Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekt otrzyma ponad 2,8 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020. Umowę w tej sprawie podpisali wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz wójt Gminy Zbuczyn Tomasz Hapunowicz.

Czytaj więcej...

profil 696x522Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu (online). Warto założyć go przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy. Od 1 stycznia przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Czytaj więcej...

zbuczynUprzejmie zapraszamy mieszkańców ulic: Terespolska, Północna, Graniczna, Dębowa, Piwna, Cicha, Ogrodowa, Klonowa, Leśna, Gliniana, Krótka, Łąkowa, Rynek, Piaskowa do odbioru nakazów podatkowych na 2018 r. w pokoju Nr 10 w godz. 8.00-16.00.

wersja.pdf

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych na okres od 01-01-2018 do 31-12-2018 na terenie Gminy Zbuczyn dla podmiotów gospodarczych i cmentarzy.

Harmonogram do pobrania

 

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddz. Siedlce, w dniu 8 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w Gminny Ośrodku Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3, organizuje szkolenie „Technologia uprawy ziemniaka” Wykład poprowadzi dr Wojciech Nowacki Kierownik Oddziału IHAR w Jadwisinie oraz kierownik Zakładu Agronomii Ziemniaka. Informacje: Adam Matyszczak, tel.: 256 400 931, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 z późn. zm.), w związku z uchwałą Nr XX/182/2016 Rady Gminy Zbuczyn z dnia 28 czerwca 2016 r. w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadań publicznych w trybie inicjatywy lokalnej.

Pełna treść ogłoszenia naboru wniosków 2018

wniosek do pobrania

Uchwała Nr XX/182/2016

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddz. Siedlce, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Siedlcach zapraszają na szkolenie „Wybrane działania PROW 2014-2020” – Modernizacja gospodarstw rolnych – Restrukturyzacja małych gospodarstw. 2 luty 2018 (piątek) godz. 10:00, miejsce spotkania: Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie.

Organizator: Iwona Kryńska – główny doradca rolnośrodowiskowy

 

Kalendarium statystycznych badań ankietowych w 2018 roku. Ulotka do pobrania

Tematem szkolenia jest „Bioasekuracja gospodarstw jako istotny element prewencji – zasady zabezpieczenia gospodarstw przed ASF”
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w pliku do pobrania.

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych na okres od 01-01-2018 do 31-12-2018 na terenie Gminy Zbuczyn.

Harmonogram do pobrania

Czytaj więcej...

UlotkaJAK POSTĘPOWAĆ W PRZYPADKU ZNALEZIENIA PADŁEGO DZIKA?

Ulotka.pdf

 

 

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane