Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

de1

Tradycyjnie już bawić będziemy się w pierwszą niedzielę lipca. Zapraszamy do centrum Zbuczyna na teren przy Urzędzie Gminy zaraz obok placu zabaw dla dzieci. Już od godziny 13.00 przygotowaliśmy darmowe atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy na urządzenia rekreacyjne oraz na improwizowaną bajkę dla dzieci „IMPROBAJA” /altana na placu/. Artystyczne prezentacje na scenie rozpoczną się od godziny 14.00, około 17.00 – 18.00 rozpoczniemy taneczną zabawę z zespołami, o których nie trzeba wiele pisać. Gwiazdy popularnej muzyki tanecznej zaprezentują swoje największe hity. Nie zabraknie nowych przebojów. Specjalnie dla Was wystąpią MOTIVE, MASTERS oraz PLAYBOYS! Dobra zabawa gwarantowana!

Dodatkowo będziecie mogli zmierzyć się z alpinistyczną wieżą skrzynek oraz skorzystać z poczęstunku, jaki szykuje Wam TEATR KULINARNY Krzysztofa Górskiego. Ten nietuzinkowy kucharz szykuje ponad tonę zupy gulaszowej dla WSZYSTKICH uczestników DNI GMINY ZBUCZYN! Każdy będzie mógł zrobić sobie darmowe, pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej dla Was foto budce!

Całą imprezę poprowadzi aktor Przemysław Redkowski.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy w imieniu organizatorów, czyli Gminy Zbuczyn i Gminnego Ośrodka

Kultury w Zbuczynie.

Sponsorem Głównym Dni Gminy Zbuczyn 2017 jest

PGE Polska Grupa Energetyczna.

Do zobaczenia 2 lipca!

a 2017 r. o godz. 14.00 na terenie przed Urzędem Gminy w Zbuczynie.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo od piątku 23.06.2017 r. ruszają kolejne nabory wniosków w LGD Ziemi Siedleckiej.

Czytaj więcej...

ministerstwo  Szanowni Państwo, od stycznia 2017 roku funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej w ramach realizacji zadań wynikających z Ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej z dnia 5 sierpnia 2015r. (Dz. U. 2015 poz. 1255). Nieodpłatna pomoc prawna jest zadaniem z zakresu administracji rządowej, zleconym powiatom na mocy w/w ustawy.

Czytaj więcej...

Komisarz Wyborczy w Siedlcach i Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach serdecznie zapraszają do udziału w konsultacjach dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych, które odbędą się w dniu 21 czerwca 2017 r. w godz. od 9:00 do 15:00 w sali konferencyjnej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatury – Placówki Zamiejscowej w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 38 (parter).

do pobrania

Lekarz Copy

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach przypomina o prawnym obowiązku zgłaszania każdego przypadku padnięcia świni w gospodarstwie położonym na obszarze ochronnym.

 

Pismo Powiatowego Lekarza Weterynari w Siedlcach .pdf

 Informacja dla Hodowców trzody chlewnej .pdf

tt1Zapraszamy mieszkańców Gminy Zbuczuczyn na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa, która odbędzie się 20 czerwca 2017 r. /wtorek/ o godz. 11.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3, 08-106 Zbuczyn.

Czytaj więcej...

ggskZapraszamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych  segregowanych i niesegregowanych na okres od 1.06.2017 do 31.12.2017  na terenie Gminy Zbuczyn od podmiotów gospodarczych i cmentarzy.

Czytaj więcej...

sx4Zapraszamy na Gminy Dzień Dziecka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 czerwca 2017 r. od godz. 14.00 na terenie rekreacyjnym przy szkole podstwawowej w Czuryłach.

Czytaj więcej...

sx2Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. o godz. 12.00 na boisku sportowym w Dziewulach.

Czytaj więcej...

Ostateczne rozstrzygnięcie naboru wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej 2017 oraz przyznane dofinansowanie.

do pobrania

Przyzninic2017wynane dofinansowanie na realizacje zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej w 2017 r.

do pobrania

 

dzaaW dniu  26 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Krzesku-Królowa Niwa  rozegrane zostały konkurencje sportowe w ramach IV Gminnej Spartakiady Przedszkolaków.  W zawodach wzięło udział osiem dziesięcioosobowych  drużyn złożonych z 6 i 5 latków z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu Gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujmy że Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zakończyła ocenę wniosku o dofinansowanie złożonego przez Gminę Zbuczyn, który dotyczył wykonania instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła w budynkach mieszkalnych na terenie gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści z Krzeska – Królowa Niwa zagrają kolejny raz w Finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zakończonych rozgrywkach Międzypowiatowej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców prowadzonych przez SZS w Siedlcach I miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzesku-Królowa Niwa.

Czytaj więcej...

aq2Ochotnicza Straż Pożarna w Zbuczynie, Zarząd Gminny ZOSP RP w Zbuczynie oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają na Gminny Dzień Stażaka, który odbędzie się 20 maja 2017 r. /sobota/.  Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane