Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają na uroczystą XLI Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 6 lipca 2014 r. /niedziela/ o godz. 13.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie gości delegacje z Ukrainy i Rumuni na Międzynarodowych Warsztatach Artystycznych. Od 30 czerwca do 7 lipca dzieci i młodzież z tamtejszych placówek oświatowych wraz z rówieśnikami z Polski uczestniczy w zajęciach: tanecznych, wokalnych, plastycznych, rzeźbiarskich i językowych. Spędzają wspólnie czas  poznając  wzajemnie kulturę i język rówieśników. Warsztaty zakończą  się wspólnym występem podczas uroczystego koncertu.  Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest GOK  w Zbuczynie.

 

 

Czytaj więcej...

Gmina Zbuczyn, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku zapraszają na Dni Otwarte OWES, które odbędą się 6 lipca 2014 r. /niedziela/ w godz. 12.00- 20.00 na terenie przy Urzędzie Gminy w Zbuczynie. Dni Otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami rozwoju, jakie stwarza ekonomia społeczna i przybliżenia uczestnikom oferty powstałego w Siedlcach OWES. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą stowarzyszeń, fundacji oraz PES działających na terenie subregionu siedleckiego. 

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie przy współpracy Urzędu Gminy zaprasza na coroczny Festyn z okazji Dni Gminy Zbuczyn 2014, który odbędzie się 6 lipca /niedziela/. Wszystkie atrakcje zaplanowano i przygotowano na terenie przylegającym do budynku Urzędu Gminy w centrum Zbuczyna.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn informuje, iż od dnia 16 czerwca 2014 r. rodziny posiadające troje lub więcej dzieci mogą składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbuczynie wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny. Aktualny wykaz uprawnień przysługujących na podstawie programu znajduje się na stronie internetowej www.rodzina.gov.pl

Czytaj więcej...

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzesku- Królowa Niwa informuje,  iż od czerwca do grudnia 2014 roku w partnerstwie z Gminą Zbuczyn oraz  Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zbuczynie na terenie Gminy Zbuczyn realizuje projekt  pt. „Wyszkolenie medyczne mieszkańców Gminy Zbuczyn – to gwarancja bezpieczeństwa dla nas wszystkich” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Czytaj więcej...

Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP, Ochotnicza Straż Pożarna w Czuryłach oraz Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz zaprasza na Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zbuczyn, które odbędą się w niedzielę 22 czerwca 2014 r. od godz. 13.30 na placu przy OSP Czuryły.

Serdecznie zapraszamy Seniorów z terenu Gminy Zbuczyn, którzy ukończyli 60 rok życia na pierwszy wykład realizowany w ramach projektu „AKTYWNY SENIOR W GMINIE ZBUCZYN”. 18 czerwca 2014 r. /środa/ o godz. 12.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie odbędzie się spotkanie autorskie ze znaną aktorką filmową i teatralną Panią Teresą Lipowską. Szczegółowe informacje o spotkaniu oraz projekcie Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3

Czytaj więcej...

Zapraszamy kibiców piłki nożnej w najbliższą niedzielę 15 czerwca na stadion piłkarski w Zbuczynie. Tego dnia od godz. 9.00 piłkarze będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza. Natomiast o godz. 17.00 rozpocznie się mecz o mistrzostwo ligi okręgowej pomiędzy Wektrą Zbuczyn a Fenixem Siennica. Zapraszamy!!!

Przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn zaprasza na XL Sesję Rady Gminy Zbuczyn, która odbędzie się 12 czerwca 2014 r. o godz. 16.30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3.

materiały na XL Sesję Rady Gminy Zbuczyn

Czytaj więcej...

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy w Zbuczynie informuje, że w związku ze Świętami Zesłania Ducha Świętego, które obchodzone są w dniach 08.06. - 09.06.2014 targowisko gminne ze względu na ustawowy zakaz handlu w dniu 8 czerwca 2014 r. nie będzie czynne.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zaprasza do udziału w seminarium  i dyskusji związanej z tematem” Siła organizacji i współpraca między nimi jako forma rozwiązywania problemów społecznych - doświadczenia inicjatyw początku wieków”. Spotkanie jest kolejnym z cyklu poświeconego aktywności obywatelskiej w mniejszej lub większej skali.

Czytaj więcej...

Dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Czuryłach serdecznie zapraszają na Festyn z okazji GMINNEGO DNIA DZIECKA, który odbędzie się w niedzielę 08.06.2014 r. na placu szkoły w Czuryłach.

Czytaj więcej...

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach zaprasza na szkolenie z zakresu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 oraz ułatwianie startu młodym rolnikom. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 w dniu 04.06.2014 r. /środa/ w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

 

W niedzielę 1 czerwca o godz. 15.00 na stadionie gminnym w Zbuczynie odbędzie się mecz o mistrzostwo ligi okręgowej pomiędzy Wektrą Zbuczyn a Sępem Żelechów. W tabeli ligowej oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, więc zapowiada się zacięte spotkanie. Zapraszamy.

 

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane