Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy w Zbuczynie informuje, że w związku ze Świętami Zesłania Ducha Świętego, które obchodzone są w dniach 08.06. - 09.06.2014 targowisko gminne ze względu na ustawowy zakaz handlu w dniu 8 czerwca 2014 r. nie będzie czynne.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zaprasza do udziału w seminarium  i dyskusji związanej z tematem” Siła organizacji i współpraca między nimi jako forma rozwiązywania problemów społecznych - doświadczenia inicjatyw początku wieków”. Spotkanie jest kolejnym z cyklu poświeconego aktywności obywatelskiej w mniejszej lub większej skali.

Czytaj więcej...

Dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Czuryłach serdecznie zapraszają na Festyn z okazji GMINNEGO DNIA DZIECKA, który odbędzie się w niedzielę 08.06.2014 r. na placu szkoły w Czuryłach.

Czytaj więcej...

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach zaprasza na szkolenie z zakresu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 oraz ułatwianie startu młodym rolnikom. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 w dniu 04.06.2014 r. /środa/ w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

 

W niedzielę 1 czerwca o godz. 15.00 na stadionie gminnym w Zbuczynie odbędzie się mecz o mistrzostwo ligi okręgowej pomiędzy Wektrą Zbuczyn a Sępem Żelechów. W tabeli ligowej oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, więc zapowiada się zacięte spotkanie. Zapraszamy.

 

Zapraszamy kibiców piłki nożnej w najbliższy weekend na stadion gminny w Zbuczynie gdzie Wektra zmierzy się z ŁKS Łochów. Niedziela 25 maja 2014 r. godz. 17.00, Zbuczyn ul. Terespolska 110

 

Wójt Gminy Zbuczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz Rada Sołecka w Starym Krzesku zapraszają na III Piknik Rodzinny w Starym Krzesku.
W programie:
15.oo- Msza Św. - plac przed Filią GOK w Starym Krzesku    
16.oo- 22.oo- program artystyczno - rekreacyjny dla całych rodzin

Czytaj więcej...

Zapraszamy kibiców piłki nożnej w najbliższy weekend na stadion gminny w Zbuczynie gdzie grupy młodzieżowe Wektry Zbuczyn rozegrają mecze sparingowe. W piątek o godz. 18.30 w kat. U-11 Wektra zagra z Pogonią Siedlce, w sobotę o godz. 12.00 mecz U-14 Wektra- Pogoń a w niedzielę o godz. 11.00 mecz U-19 Wektra- Livia Liw. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Kulturalno- Oświatowe “Klub Ludzi Twórczych” działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie informuje, iż od maja do listopada 2014 r. na terenie Gminy Zbuczyn realizuje projekt pt. “AKTYWNY SENIOR W GMINIE ZBUCZYN” w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014- 2020.

Czytaj więcej...

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Krzesku, Zespół Szkół w Krzesku Królowa- Niwa, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „NIWA” w Krzesku – Królowa Niwa, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, Stowarzyszenie Krzesk Integracja i Rozwój zapraszają na III Parafiadę Dekanatu Zbuczyńskiego pod honorowym patronatem Dziekana Dekanatu Zbuczyńskiego oraz Wójta Gminy Zbuczyn

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejny mecz Wektry Zbuczyn, tym razem przed własną publicznością w spotkaniu o Mistrzostwo Ligi Okręgowej zmierzą się z Wilgą Miastków. Mecz rozpocznie się o godz 15.00 w niedzielę 11 maja 2014 r. na stadionie gminnym w Zbuczynie /Zbuczyn, ul. Terespolska 110/. Natomiast o godz. 11.30 odbędzie się mecz U-19 Wektra Zbuczyn - ŁKS Łochów.

 

Organizatorem Konkursu jest Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie. Konkurs przebiega we współorganizacji m.in. jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą. Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Konkurs przebiega w 2 etapach (Placówki Terenowej KRUS i wojewódzkim).

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz Contino Wind Partners Sp. z o.o. zapraszają do udziału w ekologicznym konkursie plastycznym skierowanym do dzieci i młodzieży z placówek kulturalno – oświatowych, świetlic, pracowni artystycznych, szkół podstawowych, gimnazjów z Gminy Zbuczyn. Szczegółowe informacje www.gokzbuczyn.pl

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „NIWA” w Krzesku – Królowa Niwa, Parafia Rzymskokatolicka p.w. M. B. Częstochowskiej w Krzesku, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „KLUB LUDZI TWÓRCZYCH”,Ochotnicza Straż Pożarna w Krzesku – Królowa Niwa zapraszają  do wspólnego świętowania  223. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zbuczyn Tomasza Hapunowicza.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn - Tomasz Hapunowicz oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Grochówce- Sylwester Żelechowicz zapraszają na Gminne Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 2 maja 2014 r.  na placu przed Strażnicą OSP  w Grochówce Obchody rozpocznie Msza Święta o godz. 17.00 W programie: Poświęcenie Strażnicy OSP,  muzyka na żywo z zespołem KRESS, “strażacka grochówka” kiełbaski z grilla , atrakcje dla najmłodszych /ogródek dziecięcy/

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane