Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie zaprasza 2 czerwca 2013 r. od godz. 13.00 na teren rekreacyjny Zielony Zakątek w Zbuczynie. Tego dnia odbędzie się "Piknik dla dzieci i nie tylko...", podczas którego przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. W programie: zespół Niwa, występy sekcji GOK oraz Harcerzy ze Zbuczyna, "wieża skrzynek", "dmuchanki" dla dzieci oraz "Mini Olimpiada Sportowa" / skok w dal, rzut do kosza, pokazy Rugby- MKS Pogoń Siedlce/na którą zapraszają Tomek, Rafał i Ania Jaszczuk.

Wójt Gminy Zbuczyn, Dyrektor GOK oraz Rada Sołecka Starego Krzeska zapraszają na II Piknik Rodzinny, który odbędzie się 19 maja 2013 r. na terenie rekreacyjnym przy Filii GOK w Starym Krzesku. W programie: występy wokalno - taneczne Zespołu Pieśni i Tańca Niwa, II Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Zbuczyn, II Turniej STRONG MAN, atrakcje dla najmłodszych, zamek do skakania, ogródek plastyczny, degustacja miodu z pasieki JAN-SŁAW z Rzążewa,występ iluzjonisty Macieja Pędy - program dla najmłodszych oraz impreza taneczna z zespołem KRESS

Zapraszamy do wspólnego, aktywnego świętowania 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji III Maja. W dniu 3 maja 2013 r. od godz. 15.00 na boisku parafialnym w Krzesku Majątku odbędzie się festyn rodzinny. Przewidziano wiele atrakcji m.in. IV Bieg Niepodległości im. Jana Pasiaka o Puchar Wójta Gminy Zbuczyn, grill, konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych oraz mecz piłki nożnej.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie oddział w Siedlcach oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają kobiety z terenu Gminy Zbuczyn do udziału w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym, Przedsiębiorczości i Ekologii, która odbędzie się 5 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej GOK /ul. Jana Pawła II 3/.

W radosnym czasie Świąt Wielkiej Nocy w imieniu swoim i pracowników Urzędu Gminy Zbuczyn składam podziękowania za dotychczasową współpracę oraz najserdeczniejsze życzenia pełnych radości i nadziei Świąt, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mokrego dyngusa!

Wójt Gminy Zbuczyn

Tomasz Hapunowicz

 

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane