Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która ma na celu rozeznania Państwa zapotrzebowania na gaz ziemny. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez PSG sp z o.o. Oddział w Warszawie oraz Gminę Zbuczyn do opracowania możliwości gazyfikacji miejscowości Zbuczyn.

Ankieta do pobrania.doc

Ankieta do pobrania.pdf

 

Wójt Gminy Zbuczyn

/-/ Tomasz Hapunowicz

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej oraz Prezydent Miasta Siedlce serdecznie zapraszają na konferencję „Kreacja walorów Ziemi Siedleckiej”, która odbędzie się 20 września 2017 roku w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

do pobrania

ptasia grypa Ulotka oraz informacje dotyczące zagrożenia wystąpieniem ptasiej grypy.

 INFORMACJA DLA HODOWCW DROBIU.pdf

 ULOTKA.pdf

asfRozporządzenie nr 14 Wojewody Mazowieckiego z dnia 14 września 2017 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu siedleckiego i sokołowskiego. 

ROZPORZĄDZENIE Nr 14 WOJEWODY MAZOWIECKIEGO.pdf

 

W związku z wystąpieniem kolejnych ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) prosimy wszystkich przebywających na terenach leśnych i rolniczych o zgłaszanie wszelkich zauważonych padłych dzików oraz nietypowych ich zachowań do służb weterynaryjnych, policji nr: 997, Centrum Powiadamiania Ratunkowego nr: 112 lub przedstawiciela Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego tel: 501 666 656; 256400927.

modrlogowwa CopyW imieniu Dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddz. Siedlce, Marka Furmana, zapraszamy na „Szkolenie podstawowe z zakresu doradztwa dot. środków ochrony roślin”.

Czytaj więcej...

W związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w Polsce hodowcy drobiu powinni zachowywać szczególną ostrożność i stosować odpowiednie środki bioasekuracji minimalizujące ryzyko przeniesienia wirusa grypy ptaków do gospodarstwa, w szczególności:

Czytaj więcej...

W związku z podpisaniem przez Polskę dyrektywy unijnej, każdy administrator danych osobowych zobowiązany jest do dostosowania swojej placówki do jej wymogów.
Zgodnie z niniejszą dyrektywą każdy ADO jest zobowiązany do wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych Osobowych nie później niż do maja 2018r. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie stacjonarne, które odbędzie się 02 października 2017r. o godz. 9.00 w sali Starostwa Powiatowego w Siedlcach.

Formularz zgłoszeniowy

 

gg1Mieszkańcy Krzeska- Królowa Niwa organizują poraz IV Spotkanie Integracyjne. Tym razem wspólnie będziemy się bawić na pożegnanie wakacji. 2 września 2017 r. godz. 19.00 teren przy Wiejskim Domu Ludowym w Krzesku- Królowa Niwa. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

smieciSzanowni Państwo,

W najbliższym czasie odbędzie się zbiórka elektrośmieci oraz odpadów wielkogabarytowych w tym opon samochodowych. 

Kolejność zbiórek przedstawiamy w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

ASFALERTBroszury informacyjne wraz z pismem od pana Łukasza Hołubowskiego prezesa Agencji Rrynku Rolnego dotyczące aktualnych informacji o afrykańskim pomorze świń. Dotyczą one zmian w programie bioasekuracji.

Pismo Agencji Rynku Rolnego.pdf

Informacja Inspekcji Weterynaryjnej dotycząca bioasekuracji.pdf

 

Witamy Dzieci i Rodziców w nowym roku szkolnym 2017/2018. Informujemy, że dzieci przychodzą do przedszkola z rodzicami 4 września zgodnie z zdeklarowanym czasem pobytu dzieci w kartach zgłoszeniowych. Pracujemy w godzinach: od 7.00 do 17.00

Szanowni Państwo,

Grupa nieformalna w ramach inicjatywy lokalnej Gminy Zbuczyn przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbuczynie oraz Biblioteki Szkolnej przy Zespole Szkół w Zbuczynie, Zaprasza na „Narodowe Czytanie”.

Czytaj więcej...

ASF Decyzja wykonawcza komisji (UE) 2017/1481 z dnia 14 sierpnia 2017 r. zmieniająca załącznik do decyzji wykonawczej 2014/709/UE w sprawie środków kontroli w zakresie zdrowia zwierząt w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń w niektórych państwach członkowskich, oraz informacja Inspekcji Weterynaryjnej w sprawie pojawienia się ASF w gminie Korczew.

Decyzja wykonawcza Komisji Europejskiej.pdf

Informacja Inspekcji Weterynaryjnej.pdf

Wójt Gminy Zbuczyn informuje, że w związku z namnożeniem się sinic – szkodliwych dla zdrowia ludzi glonów w zbiorniku wodnym „Rówce” zakazuje się wchodzenia do wody na tym akwenie od dnia 11.08.2017 r. do odwołania.

 

Zastępca Wójta Gminy Zbuczyn

/-/ Dariusz Cegiełkowski

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane