Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

lgdogloszenieLokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej (LGD ZS) działająca na terenie gmin: Domanice, Kotuń, Mokobody, Mordy, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn, w uzgodnieniu z Zarządem Województwa Mazowieckiego, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Czytaj więcej...

h2Zapraszamy do wspólnego świętowania 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W dniu 11 listopada 2016 r. odbędą się Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

g2GOK Zbuczyn w ramach Gmnnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości zaprasza na koncert pieśni patriotycznych "Dla Niepodległej" w wykonaniu zespołu wokalnego "UliBabki", który odbędzie się 11 listopada o godz. 15.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

f2Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie zaprasza mieszkańców gminy Zbuczyn do udziału w VII Biegu Niepodległości pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zbuczyn. Bieg rozpocznie się 11 listopada 2016 r. o godz. 11.30 (zapisy od godz. 10,00) przed szkołą przy ul. Jana Pawła II w Zbuczynie. Dla wszystkich uczestników i gości organizatorzy przewidzieli grochówkę oraz gorącą herbatę.

Czytaj więcej...

szmMazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach zaprasza na szkolenie pt. " Estetyczne zagospodarowanie gospodarstwa, uprawa i pielęgnacja roślin i krzewów ozdobnych". 14.10.2016 r. /piątek godz. 10.00 sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie. Wstęp wolny.

zaproszeniedNauczyciele, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej w Dziewulach mają zaszczyt zaprosić  na XI Konkurs  Piosenki  Religijnej, który odbędzie się 20 października 2016r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Dziewulach.

pgePGE Dystrybucja S.A. zawiadamia, że w dniu : 28 września 2016 w godzinach : 7:30 -14:30 planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców w miejscowości:

Czytaj więcej...

iloPrzyznane dofinansowanie na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej w 2016 r.

Czytaj więcej...

rapakiwi3Wójt Gminy Zbuczyn i Stowarzyszenie RAPAKIWI serdecznie zapraszają na uroczystość otwarcia Lapidarium Geologicznego w miejscowości Wólka Kamienna, która odbędzie się 25 września 2016 r. o godz. 15.00 przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Wólka Kamienna.

Czytaj więcej...

radmor2Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Z Chorobą Alzheimera organizuje Piknik „Radość w Ptaszkach”. W tym roku odbędzie się on 18 września w Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach /gm Mordy/. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

22 września 2016 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej  Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, ul. M. Asłanowicza 2 odbędzie się spotkanie, podczas którego omówione zostaną zagadnienia istotne dla przedstawicieli sektora pozarządowego działających w województwie mazowieckim.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z aktulanym harmonogramem odbioru odpadów z nieruchomości z terenu  Gminy Zbuczyn:  WIELKOGABARYTOWYCH (bez stolarki okiennej), ZUŻYTYCH OPON (od samochodów osobowych) oraz ELEKTROŚMIECI. Przypominamy, że odpady wystawiamy przed posesję w dniu wywozu przed posesję najpóźniej do godz. 7.oo

Czytaj więcej...

mamobus2LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się 19 września 2016 r. przy budynku Ośrodka Zdrowia w Zbuczynie ul. Terespolska

 

Czytaj więcej...

ws23 września 2016 r. odbędzie się II Spotkanie integracyjne mieszkańców Krzeska- Królowa Niwa i gości. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu "Wszkrzeszamy dinozaury" współfinansowanego ze środków FIO Mazowsze Lokalnie. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

cda3Ministerstwo Rozwoju uprzejmie przypomina, że rejestracja w CEIDG jest całkowicie bezpłatna.Na rynku funkcjonują firmy komercyjne przesyłające przedsiębiorcom oferty dokonania wpisu do prowadzonych przez siebie rejestrów. Wpis do tych rejestrów nie upoważnia do wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Polski. Ma on charakter czysto informacyjny czy reklamowy. Podanie przez przedsiębiorców swoich danych takim firmom, a także wniesienie ewentualnych opłat, jest całkowicie dobrowolne.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców