Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

2olZapraszamy na II Olimpiadę Rodzinną podczas VI Pikniku w Straym Krzesku, który odbędzie się 27 sierpnia 2017 r. od godz. 15.00 na terenie rekreacyjnym Filii GOK w Starym Krzesku. Zapraszamy rodziny do uczestnictewa w rywalizacji szczegóły, regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne poniżej.

Czytaj więcej...

doz2Zapraszamy na Dożynki Krzesk- Królowa Niwa 2017. W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. występy zespołu ludowego w miasta Babeni w Rumunii. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

W sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów łosickiego i siedleckiego.

Rozporzadzenie Nr 10 Wojewody Mazowieckiego

 

20228538 1482834978418605 2987454438334663576 n CopyW dniu 17 lipca 2017r.  swoją 100  rocznicę urodzin obchodziła Pani Marianna Jasińska z Wólki Kamiennej. Pani Marianna wychowała piątkę dzieci i doczekała się 16 wnucząt i 26 prawnucząt.

Czytaj więcej...

Informacja Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach w sprawie powiadamiania o podejrzewaniu występowania ASF w gospodarstwach rolnych.

Podejrzewasz ASF zadzwoń ! 25 632 60 27; 25 633 15 98

do pobrania

 

MInisterstwo rolnictwaRozporządzenie ministra rolnictwa i rozwoju wsi w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

Rozporządzenie.doc

Rozporządzenie.pdf

 

 

 

Konferencja ASF CopySerdecznie zapraszam Państwa na międzywojewódzką konferencję pt.:"ASF - wyzwanie ....XXI wieku", która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Łazach, gmina Łuków, województwo lubelskie, w dniu 12 lipca (środa), o godzinie 12-tej.

Z poważaniem
Teresa Hałas
Przewodnicząca NSZZ RI "Solidarność"
Poseł na Sejm RP

Czytaj więcej...

dnia

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Dni Gminy Zbuczyn 2017!Dzięki Wam wszystkim było naprawdę niesamowicie! Dobra energia i wspaniała zabawa.

Szczegółowa relacja już wkrótce!

Czytaj więcej...

 

dzierzawaDnia 30 czerwca 2017 roku od godziny 9:00 - 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn przeprowadzono pierwsze przetargi ustne nieograniczone w sprawie wydzierżawienia nieruchomości gruntowych położonych na terenie gminy Zbuczyn. 

Plik dotyczący informacji o wyniku przetargu.pdf

 

 

 

logo wojewoda CopyRozporządzenie nr 6 Wojewody Mazowieckiego z dnia 22 czerwca 2017 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów łosickiego i siedleckiego. 

ROZPORZĄDZENIE Nr 6 WOJEWODY MAZOWIECKIEGO.pdf

 

 

 

Szanowni Rolnicy, Drogie Dzieci!
Lato to organizacyjnie bardzo trudny czas dla rolników i ich rodzin. Gorączka sianokosów, żniw, zbiorów owoców i zabiegów pielęgnacyjnych, dodatkowo w warunkach wysokich temperatur, sprzyja wypadkom podczas wykonywanej pracy. Ponadto Dzieci przebywające na wakacjach, pozostawione bez należytego nadzoru na terenie gospodarstwa narażone są na wiele zagrożeń. 

List Prezesa KRUS

Czytaj więcej...

de1

Tradycyjnie już bawić będziemy się w pierwszą niedzielę lipca. Zapraszamy do centrum Zbuczyna na teren przy Urzędzie Gminy zaraz obok placu zabaw dla dzieci. Już od godziny 13.00 przygotowaliśmy darmowe atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy na urządzenia rekreacyjne oraz na improwizowaną bajkę dla dzieci „IMPROBAJA” /altana na placu/. Artystyczne prezentacje na scenie rozpoczną się od godziny 14.00, około 17.00 – 18.00 rozpoczniemy taneczną zabawę z zespołami, o których nie trzeba wiele pisać. Gwiazdy popularnej muzyki tanecznej zaprezentują swoje największe hity. Nie zabraknie nowych przebojów. Specjalnie dla Was wystąpią MOTIVE, MASTERS oraz PLAYBOYS! Dobra zabawa gwarantowana!

Dodatkowo będziecie mogli zmierzyć się z alpinistyczną wieżą skrzynek oraz skorzystać z poczęstunku, jaki szykuje Wam TEATR KULINARNY Krzysztofa Górskiego. Ten nietuzinkowy kucharz szykuje ponad tonę zupy gulaszowej dla WSZYSTKICH uczestników DNI GMINY ZBUCZYN! Każdy będzie mógł zrobić sobie darmowe, pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej dla Was foto budce!

Całą imprezę poprowadzi aktor Przemysław Redkowski.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy w imieniu organizatorów, czyli Gminy Zbuczyn i Gminnego Ośrodka

Kultury w Zbuczynie.

Sponsorem Głównym Dni Gminy Zbuczyn 2017 jest

PGE Polska Grupa Energetyczna.

Do zobaczenia 2 lipca!

a 2017 r. o godz. 14.00 na terenie przed Urzędem Gminy w Zbuczynie.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo od piątku 23.06.2017 r. ruszają kolejne nabory wniosków w LGD Ziemi Siedleckiej.

Czytaj więcej...

ministerstwo  Szanowni Państwo, od stycznia 2017 roku funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej w ramach realizacji zadań wynikających z Ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej z dnia 5 sierpnia 2015r. (Dz. U. 2015 poz. 1255). Nieodpłatna pomoc prawna jest zadaniem z zakresu administracji rządowej, zleconym powiatom na mocy w/w ustawy.

Czytaj więcej...

Komisarz Wyborczy w Siedlcach i Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach serdecznie zapraszają do udziału w konsultacjach dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych, które odbędą się w dniu 21 czerwca 2017 r. w godz. od 9:00 do 15:00 w sali konferencyjnej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatury – Placówki Zamiejscowej w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 38 (parter).

do pobrania

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane