Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej


 

 

 


Zapisz

Harmonogram

gskspz

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Zadania dofinasowane

 

Aktualności

FOPStarosta Siedlecki, dr Dariusz Stopa zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych – stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, grup nieformalnych, działających na terenie powiatu oraz na rzecz jego mieszkańców na I Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Siedleckiego. Pierwsze spotkanie Forum odbędzie się 13 lipca br. w Hotelu Restauracji Janusz, ul. Pusta 15 w Siedlcach. Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 8.30
Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

W związku z organizacją festynu rodzinnego z okazji DNI GMINY ZBUCZYN odbywającym się na parkingu przylegającym do Urzędu Gminy w Zbuczynie od dnia 02.07.2016 r. od godziny 18.00 do dnia 03.07.2016 r. do godziny 24.00  ulica  Jana Pawła II zostanie zamknięta na odcinku od gminnego placu zabaw (na wysokości zjazdu z DK nr 2) do bramy wjazdowej do Zespołu Szkół w Zbuczynie.

absolatorimWe wtorek 28 czerwca 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbyła się XX sesja Rady Gminy Zbuczyn, podczas której po zapoznaniu się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy, sprawozdaniem finansowym gminy Zbuczyn za poprzedni rok, opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie z dnia 6 czerwca 2016 r.

Czytaj więcej...

piopKomunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa Oddział w Siedlcach o zagrożeniu upraw roślin.

 

Czytaj więcej...

festynxx1

W niedzielę 3 lipca 2016 r. na terenie przed Urzdem Gminy w Zbuczynie odbędzie się Festyn z okazji Dni Gminy Zbuczyn, początek o godz. 15.00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych na które serdecznie zapraszamy. Od godz. 12.00 odbędzie się I Zbuczyński Jarmark Różności.

 

Czytaj więcej...

osp2Zapraszamy na uroczyste obchody 100- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie, które odbędą się w niedzielę 3 lipca 2016 r.

Czytaj więcej...

kop2

Zespół Pieśni i Tańca NIWA, Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, oraz Partnerzy zapraszają na I Spotkanie Integracyjne Mieszkańców Krzeska-Królowa Niwa “W NASTROJU NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ”.

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami publicznego losowania uczestników projektu p.n. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Zbuczyn”

 

Lista wylosowanych uczestników projektu

Lista rezerwowa wylosowanych uczestników projektu

 

t1Zapraszamy na gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze, które odbędą się w najbliższą niedzielę 19 czerwca od godz. 12.30 na boisku sportowym w Tęczkach.

 

Czytaj więcej...

vfrtUczniowski Ludowy Klub Sportowy Niwa z Krzeska- Królowa Niwa zaprasza do aktywnego udziału w cyklu imprez sportowo- rekreacyjnych.

Czytaj więcej...

ggusNa prośbę Urzędu Statystycznego w Warszawie informujemy, że w dniach od 1 czerwca do 29 lipca 2016 roku w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce, w tym w województwie kujawsko- pomorskim, zostaną przeprowadzone badania struktury gospodarstw rolnych (R-SGR).

Czytaj więcej...

rt1Szkoła Podstawowa w Czuryłach zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 czerwca 2016 r. od godz. 14.oo na terenie przy szkole. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Publiczne losowanie uczestników projektu p.n.  „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Zbuczyn” Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczęła nabór wniosków w ramach Działania 4.1 Odnawialne źródła energii - typ projektów „Infrastruktura do produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Czytaj więcej...

pparaaff4 czerwca 2016 r. odbędzie się w Krzesku V Parafiada Dekanatu Zbuczyńskiego pod patronatem ks. dziekana kan. Stanisława Chodźko i Wójta Gminy Zbuczyn - Tomasza Hapunowicza

Czytaj więcej...

Gmina Zbuczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz Rada Sołecka Stareo Krzeska zapraszają na V Piknik Rodzinny w Starym Krzesku, który odbędzie się 5 czerwca (niedziela) w godz. 15.oo - 19.oo na boisku sportowym i terenie rekreacyjnym przy filii GOK.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

zg2
Złote Gody

ff

Otwarcie posterunku Policji

rape

Otwarcie Lapidarium

ospzz

100-lecie OSP Zbuczyn

Z życia gminy

j3106 urodziny

n1x

Otwarcie nowego boiska

lap
Lapidarium z kamieni

 

Najnowsze filmy

mswia

filmdgz

ospf

s12

Galeria zdjęć

czw

Dni Gminy Zbuczyn

pada

Piknik Odpustowy

0js2
I Sesja Rady Gminy

Na skróty

Dla mieszkańców