Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Lekarz Copy

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach przypomina o prawnym obowiązku zgłaszania każdego przypadku padnięcia świni w gospodarstwie położonym na obszarze ochronnym.

 

Pismo Powiatowego Lekarza Weterynari w Siedlcach .pdf

 Informacja dla Hodowców trzody chlewnej .pdf

tt1Zapraszamy mieszkańców Gminy Zbuczuczyn na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa, która odbędzie się 20 czerwca 2017 r. /wtorek/ o godz. 11.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3, 08-106 Zbuczyn.

Czytaj więcej...

ggskZapraszamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych  segregowanych i niesegregowanych na okres od 1.06.2017 do 31.12.2017  na terenie Gminy Zbuczyn od podmiotów gospodarczych i cmentarzy.

Czytaj więcej...

sx4Zapraszamy na Gminy Dzień Dziecka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 czerwca 2017 r. od godz. 14.00 na terenie rekreacyjnym przy szkole podstwawowej w Czuryłach.

Czytaj więcej...

sx2Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. o godz. 12.00 na boisku sportowym w Dziewulach.

Czytaj więcej...

Ostateczne rozstrzygnięcie naboru wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej 2017 oraz przyznane dofinansowanie.

do pobrania

Przyzninic2017wynane dofinansowanie na realizacje zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej w 2017 r.

do pobrania

 

dzaaW dniu  26 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Krzesku-Królowa Niwa  rozegrane zostały konkurencje sportowe w ramach IV Gminnej Spartakiady Przedszkolaków.  W zawodach wzięło udział osiem dziesięcioosobowych  drużyn złożonych z 6 i 5 latków z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu Gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujmy że Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zakończyła ocenę wniosku o dofinansowanie złożonego przez Gminę Zbuczyn, który dotyczył wykonania instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła w budynkach mieszkalnych na terenie gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści z Krzeska – Królowa Niwa zagrają kolejny raz w Finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zakończonych rozgrywkach Międzypowiatowej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców prowadzonych przez SZS w Siedlcach I miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzesku-Królowa Niwa.

Czytaj więcej...

aq2Ochotnicza Straż Pożarna w Zbuczynie, Zarząd Gminny ZOSP RP w Zbuczynie oraz Wójt Gminy Zbuczyn zapraszają na Gminny Dzień Stażaka, który odbędzie się 20 maja 2017 r. /sobota/.  Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn informuje o możliwości składania wniosków o szacowanie szkód w uprawach spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym – przymrozki wiosenne.

Wnioski należy składać w terminie do 19 maja 2017 r. w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn pokój nr 13.

Wzór wniosku do pobrania .doc

Wzór wniosku do pobrania .pdf

wr1

Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe ,,Kornel" i Zespół Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach serdecznie zapraszają na XVIII Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych. Konkurs organizowany jest w dniach 12-13 maja br. w Zespole Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach.

Czytaj więcej...

Niniejszym informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn przy ulicy Jana Pawła II 1, został wywieszony na okres 21 dni - od dnia 04.05.2017 r. wykaz  nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Zbuczyn przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Plik do pobrania

 

 

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników- ubezpieczonych w KRUS.

do pobrania

 

 

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane