Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Niniejszym informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn przy ulicy Jana Pawła II 1, został wywieszony na okres 21 dni - od dnia 04.05.2017 r. wykaz  nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Zbuczyn przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Plik do pobrania

 

 

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników- ubezpieczonych w KRUS.

do pobrania

 

 

wr1Już po raz szesnasty Redakcja Audycji Rolnych Telewizji Polskiej zorganizowała konkurs na najlepszego wójta w kraju. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w sobotę 22 kwietnia br. w gmachu TVP w Warszawie.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze dzieci do Niepublicznego Przedszkola w Borkach Wyrkach
 

 

donaJuż w najbliższy poniedziałek odbędzie się Inauguracja Projektu "Dojrzałość okresem jest złotym", w którym bierze udział Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zbuczynie. Założeniem projektu jest aktywizacja intelektualna, społeczna i kulturalna seniorów. Projekt jest realizowany pod kierownictwem Fundacji Donum ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Czytaj więcej...

inaZapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej w 2017 r. szczegóły

 

Ogłaszam, że w dniach od 25 kwietnia do 8 maja 2017 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze dzieci do Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach

Karta zgłoszenia dziecka

Dyrektor Gminnego Przedszkola ogłasza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018. W dniach od 03.04.2017r. do 14.04.2017r. Wnioski wraz z załącznikami można odebrać w siedzibie przedszkola przy ul. Jana Pawła II 1 lub pobrać ze strony internetowej tj. www.przedszkolezbuczyn.edupage.org

Poniżej pliki do pobrania

Czytaj więcej...

Kilka miesięcy temu na hodowców drobiu spadł obowiązek trzymania zwierząt w zamknięciu. Decyzje o tym, by wprowadzić takie obostrzenia, podjęto po tym, jak w Polsce lawinowo zaczęły pojawiać się ogniska ptasiej grypy. Kury mogą od dziś być wypuszczane z kurnika, jednak hodowcy nadal powinni przestrzegać ogólne zasady bioasekuracji.

Pełna treść informacji

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej (LGD ZS) działająca na terenie gmin: Domanice, Kotuń, Mokobody, Mordy, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn, w uzgodnieniu z Zarządem Województwa Mazowieckiego, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Czytaj więcej...

Skorzystać z nich mogą dzieci w wieku szkolnym, tj. urodzone pomiędzy 2002 a 2010 r., których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy. Jeżeli rodzic (opiekun) ubezpieczony jest na wniosek w pełnym zakresie - ubezpieczenie powinno trwać nieprzerwanie co najmniej rok.

 

Czytaj więcej...

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane