Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

AddThis Social Bookmark Button

21 maja 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Zbuczyn oraz organizacji pozarządowych działających na terenie gminy w sprawie prac nad przygotowaniem Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na Rok 2014. Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania.

Ramowy program spotkania:
•    Przywitanie gości:
- Janusz Ginter – zastępca Wójta gminy Zbuczyn
- Adam Tarkowski – tymczasowy koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi na terenie gminy Zbuczyn
•    Prezentacja Huberta Pasiaka – członka Mazowieckiej Rady Pożytku Publicznego wprowadzająca w tematykę współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych
•    Prezentacja Dariusza Skiermunta dotycząca powstającej Federacji Organizacji Pozarządowych CIVIS BONUS
•    Prezentacja przygotowana przez Adama Tarkowskiego dotycząca realizowanego przez gminę Zbuczyn projektu „Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku Królowa-Niwa.
•    Przedstawienie koncepcji organizacyjnych i idei „Dni Otwartych Ekonomii Społecznej” zaplanowanych na 7 lipca 2013 roku w Zbuczynie
Uczestnicy spotkania przychylnie przyjęli wcześniejszą propozycję Huberta Pasiaka, reprezentującego Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku dotyczącą powołania zespołu ds. opracowania projektu Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na Rok 2014, składającego się z przedstawicieli gminnych organizacji pozarządowych, Urzędu Gminy oraz lokalnych liderów.

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane