Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Gsk1

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Komunikaty i ogłoszenia

Rozporządzenie Wojewody Mazowieckiego nr 5 z dnia 5.11.2013 r. w sprawie zarządzenia środków w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terytorium Republiki Białorusi i możliwości jego przeniesienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

szczegóły

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zbuczyn przeznaczonych do najmu z dnia 28.10.2013 r.

szczegóły

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zbuczyn przeznaczonych do najmu z dnia 29.10.2013 r.

szczegóły

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii ogłasza na terenie województwa mazowieckiego w dniach od 5 do 14 października 2013 r. zostanie przeprowadzona akcja szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

szczegółowe informacje

Wójt Gminy Zbuczyn zaprasza na spotkanie sołtysów Gminy Zbuczyn, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2013 r. o godz. 15.oo w Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Krzesku /Stary Krzesk 62/ W programie spotkania: informacje o funduszu sołeckim w 2014 oraz funkcjonowanie systemu selektywnej zbiórki odpadów na terenie Gminy Zbuczyn.

W związku z potwierdzeniem afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terytorium Białorusi oraz wraz z wzrastającym ryzykiem szerzenia się choroby w państwach nadbałtyckich Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii przypomina o surowych procedurach dotyczących wprowadzenia niektórych produktów pochodzenia zwierzęcego do UE.

ulotka dot. ASF

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje: Każdy rolnik, który chce odzyskać w 2013 r. część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT  w terminie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 sierpnia 2013 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2013 r. do 31 lipca 2013 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2013 r.

Czytaj więcej...

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi spowodowanymi ulewnymi deszczami informuję, że rolnicy, którzy stwierdzili szkody w uprawach rolnych mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w swoich gospodarstwach. Na podstawie tych wniosków zostanie powołana Terenowa Komisja do spraw szacowania i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Zbuczyn (pok. nr 13) w terminie do dnia 05.07.2013 r.

Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska o udostępnieniu informacji.

szczegóły

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zbuczyn przeznaczonych do wydzierżawienia i najmu.

Szczegóły

Wójt Gminy Zbuczyn ogłasza  wykaz  nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Zbuczyn przeznaczonej do sprzedaży.

 szczegóły

Uprzejmie informuję, iż z dniem 20 maja rozpoczynają się prace nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2014 rok.

szczegóły

Zbuczyn Dzisiaj

zbbbbbb

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane