Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej


 

 

 


LOGOpodlasie 24

Zapisz

Harmonogram

Gsk

Zapisz

Akcje społeczne

cda2

 

Aktualności

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddz. Siedlce, w dniu 8 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w Gminny Ośrodku Kultury w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 3, organizuje szkolenie „Technologia uprawy ziemniaka” Wykład poprowadzi dr Wojciech Nowacki Kierownik Oddziału IHAR w Jadwisinie oraz kierownik Zakładu Agronomii Ziemniaka. Informacje: Adam Matyszczak, tel.: 256 400 931, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddz. Siedlce, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Siedlcach zapraszają na szkolenie „Wybrane działania PROW 2014-2020” – Modernizacja gospodarstw rolnych – Restrukturyzacja małych gospodarstw. 2 luty 2018 (piątek) godz. 10:00, miejsce spotkania: Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie.

Organizator: Iwona Kryńska – główny doradca rolnośrodowiskowy

 

Kalendarium statystycznych badań ankietowych w 2018 roku. Ulotka do pobrania

Tematem szkolenia jest „Bioasekuracja gospodarstw jako istotny element prewencji – zasady zabezpieczenia gospodarstw przed ASF”
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w pliku do pobrania.

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych na okres od 01-01-2018 do 31-12-2018 na terenie Gminy Zbuczyn.

Harmonogram do pobrania

Czytaj więcej...

UlotkaJAK POSTĘPOWAĆ W PRZYPADKU ZNALEZIENIA PADŁEGO DZIKA?

Ulotka.pdf

 

 

Gmina Zbuczyn ogłasza otwarty nabór partnerów spoza sektora finansów publicznych do wspólnego przygotowania i realizacji projektu pn. „Kompetencje kluczowe w Gminie Zbuczyn” składanego w odpowiedzi na konkurs RPMA.10.01.01-IP.01-14-061/17 ogłoszony przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie

Czytaj więcej...

winiaPWIS w Warszawie przesyła ulotkę informacyjna dot. ASF

Ulotka.pdf

 

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej ogłasza konkurs adresowany do mieszkańców Obszaru LGD Ziemi Siedleckiej (gmin: Domanice, Kotuń, Mokobody, Mordy, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn) oraz podmiotów, funkcjonujących na w/w terenie.

Czytaj więcej...

Urząd Statystyczny w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach od 1 do 21 grudnia 2017 r. na terenie całego kraju wśród rolników prowadzących hodowlę zwierząt gospodarskich zostaną przeprowadzone dwa badania:
- Badanie pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej,
- Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.
Badania realizowane będą w wylosowanych gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informuje, że w dniu 24 października 2017 r. Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii uczestniczył w spotkaniu z hodowcami świń na terenie powiatu siedleckiego, którzy sygnalizowali problem przy zgłaszaniu urodzeń prosiąt w obszarach objętych restrykcjami, ustanowionych na podstawie decyzji wykonawczej Komisji nr 2014/709/UE, tj. w obszarze zagrożenia objętym ograniczeniami i ochronnym.

Pismo Lekarza Weterynarii

Odpowiedź ARiMR

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej ogłasza kolejne nabory w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność.

Czytaj więcej...

mpnt plonsk CopyMazowiecki Park Naukowo Technologiczny - Park Spółdzielczy zaprasza na szkolenie pn. "Upowszechnienie edukacji ekologicznej i ochrony gleby wśród mazowieckich rolników", które odbędą się w dniu 28 listopada 2017 roku w siedzibie Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Siedlcach.

kliknij by dowiedzieć się więcej

Wójt Gminy Zbuczyn ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze inspektora w Wydziale Inwestycji w Urzędzie Gminy Zbuczyn ul. Jana Pawła II 1

do pobrania

Na skróty

Dla mieszkańców
Zadania dofinasowane